SZÍVESEN DOLGOZNÁL MAGYARORSZÁG EGYETLEN MŰVÉSZOPTIKÁJÁBAN, ELIT KÖRNYEZETBEN, AHOL MUNKA KÖZBEN MOZART, LISZT ÉS CHOPIN CSODÁLATOS DALLAMAIT HALLOD?

Az Optistyle Optikai Szalon neve mára már fogalommá vált az optikus berkekben. Különleges hangulatvilága, egyedi ügyfélkezelése, széles körű termékpalettája és a tulajdonosnő, Simó Klára varázslatos személyisége miatt sokan több ezer kilométert is utaznak, hogy megtalálják azt, amit keresnek: egy olyan miliőt, ahol valódi figyelemmel, a legmagasabb szintű szakmai hozzáértéssel és önzetlen segítő szándékkal fordulnak a páciensekhez, vendégekhez.

A Retek utcai Optistyle Optikai Szalon tulajdonosnője ezúton szeretné megtalálni értékesítési és marketing asszisztens munkatársát, aki segítségére tud lenni a cég fejlesztési és ügyfélkör-bővítési stratégiájának részletes kidolgozásában és precíz megvalósításában.

Ha magadra ismersz, érdemes jelentkezned, mert jó esélyeid vannak az állás elnyerésére:

  • precíz, pontos embernek tartod magad és másoknak is ez jut először rólad az eszébe
  • ízlésed kifinomult, megjelenésed elegáns, decens, rendezett
  • arcodon mindig őszinte mosoly ül, öröm rád nézni
  • nem jössz zavarba, ha a felső tízezer tagjaival, a művészvilág képviselőivel, vagy köztiszteletnek örvendő személyekkel kell kapcsolatot teremtened, kommunikálnod
  • nem jössz zavarba, ha egy prémium kategóriás szemüvegkeret árának kimondásakor egy hatszámjegyű összeget kell megnevezned
  • legalább alap szinten jártas vagy a művészetek világában, képes vagy elbeszélgetni zenéről, költészetről, festészetről,  ha úgy hozza a helyzet
  • ha épp nincs feladatod, akkor sem ülsz ölbe tett kézzel, azonnal hasznossá teszed magad
  • nem kell téged ellenőrizgetni,  magadtól is tudod, mi a dolgod
  • szeretsz és tudsz is önállóan dolgozni, fontos ügyeket és feladatokat teljesíteni

Nem Téged keresünk, ha:

  • a diszkréció nem erősséged, a teljes életed nyomon követhető a közösségi oldalakon
  • hajlamos vagy elhagyni magad, nem szereted még a visszafogott sminket sem, a ruhatárad alapdarabja a farmer,
  • nehezen teremtesz kapcsolatot, szereted távol tartani magadat az emberektől
  • szívesebben ülsz a számítógéped monitorja előtt és kezelsz például táblázatokat, vagy készítesz jelentéseket
  • nem szereted, ha pörögnek körülötted a dolgok és zajlanak az események,
  • az üresjáratokat, vagy alkalmanként a munkaidőt szereted kitölteni kávézgatással és jóízű beszélgetéssel a kollégákkal
  • valami átmeneti megoldást keresel

Marketing és értékesítési munkatársként ezekkel a szakmai képességekkel kell rendelkezned:

  • valóban magas szinten ismerd és kezeld a számítógépet (az nem elegendő, ha eligazodsz a wordben és az excelben)
  • rendelkezz magas szintű marketing és online marketing tudással
  • legyél jártas a Facebook és a LinkedIn üzleti célú felhasználásában, az SMS marketingben, valamint a hírlevélkészítés, blogvezetés és e-mail marketing területén
  • legyen egy jó szövegíró vénád, ami alkalmassá tesz arra, hogy a szalon elit ügyfeleinek heti rendszerességgel hírlevelet készíts és küldj
  • rendelkezz 5-8 év leinformálható  tapasztalattal értékesítési és marketing területen
  • ne ijedj meg, amikor egy honlap tartalmát frissítened, aktualizálnod vagy bővítened kell
  • tárgyalási szinten beszélj angolul
  • második idegen nyelv ismerete (német, olasz, francia) határozott előnyt jelent

Az Optistyle Optikai Szalonban ezek a felelősségteljes feladatok várnak Rád:

  • a szalon ügyféladatbázisának magas szintű karbantartása, kiemelt diszkréció mellett
  • hírlevelek készítése, e-mail kampányok futtatása, blogcikkek megírása és közzététele
  • közösségi média felületek (Facebook, LinkedIn) kezelése
  • a szalonba érkező páciensek, vendégek magas szintű, figyelmes, készeséges kiszolgálása
  • az Optistyle Optikai Szalon képviselete konferenciákon, szakmai rendezvényeken
  • kiállításokon való professzionális megjelenés és részvétel megszervezése és levezénylése
  • a tulajdonosnő alkalmankénti helyettesítése a BNI Elit Üzleti csoportjában az üzleti reggeliken
  • a tulajdonosnő számára üzleti találkozók szervezése
  • potenciális üzletfelek kigyűjtése és megkeresése online marketing eszközökkel tulajdonosnő által meghatározott kritériumok alapján

Amennyiben a fenti anyag átolvasása után úgy gondolod, hogy cégünk elvárásai tökéletesen illeszkednek a személyiségedhez és az értékrendedhez, és készen állsz arra, hogy az ország egyik legkülönlegesebb optikai szalonjában, valóban egyedi munkakörülmények között végezz felelősségteljes feladatokat, akkor kérünk, hogy fényképes bemutatkozó anyagodat (3 hónapnál nem régebbi fényképpel, önéletrajzzal és motivációs levéllel, referenciákkal) bérigény megjelölésével küldd el a cég tulajdonosnőjének, Simó Klárának, az alábbi címre: simo.klara@optistyle.hu